Jenom tak kecám

nový blog _

1. června 2012 v 18:23 | Miss Kate
Když píšu tenhle článek je mi blbě. Strašně se mi odtaď nechce. :) Takže nedokážu odejít :) :(( Zkusim mít blogspot a když to nepude,vracím se. :) Toť je plán. Kdo chce můj blogspot ať mi napíše na mail s-i-n-d-e-l-k-a@seznam.cz :) Nebo na face :D Ale spíš se vrátim , spíš určitě ;) Tak ahoj :)

nový začátek.

1. června 2012 v 11:15 | Miss Kate
Ahooj. :) Teď máme místo příroďáku volnou hodinu :P Ale asi budu mít nový blog,já pořád nevim,lítám z jednoho na druhý :D Od tuď se mi nechce ,ale nebav

Jsi na začátku tvého života.

30. května 2012 v 10:34 | Miss Kate
Ahoj. Paříž je překrásná :) Celá Francie je nádherná ;) Paříž je místo,kde bych chtěla bydlet! Ta jejich pohoda! Celé sobotní odpoledne sedí v parcích na lavičkách, se svými dětmi pouští lodičky v jejich ČISTÝCH fontánách,okolo Seiny mají piknik,tancují okolo Seiny .. :) A říká se ,že jsou Francouzi nepříjemní. Ba naopak! Tam se v krámě nemusíš bát,že tě ošidí ;) Ale anglicky moc neumí
-_-. No prostě nádhera :D

No a dneska jsem měla svoje úvahy ;) To,že jsme se tak odcizili. Asi je to tim,že jsme s Fančou chtěli žít jinak. Asi jsme se změnili. Chtěli jsme volně žít. Rebelsky a odvázaně! ^^ Protože když celý život žiješ tak,jak ostatní chtějí a tak jak je slušné,pak se to v tobě zvrtne a seš jiná. Ne,nemyslim tim "pubertu" ,ale tohle bylo prostě jiný. Nechceme si s Františkou dokazovat,že jsme něco víc. (: Jsme prostě my! Přece FOREVER YOUNG. A taky naše úmysly. Čekáme no a prostě chceme něco říct a nevíme jestli tim budeme šťastnější ale určitě volnější :))
No to máte jedno,ale něco jsem musela přidat ;D

hello paris ^^

22. května 2012 v 15:41 | Miss Kate
ahoj,vůbec nestíhám,ale chci se ozvat :) Za chvíli jedu s mamkou a taťkou :) oni mě vezou na autobus a pak už FRANCIE ;)) No a ještě něco : EDOUŠOVI A EMĚ SE NARODILI MALÝ PÍSKOMILÁTKA :)

Tak už musim a nečekejte články alespoň do neděle,ale asi potom nebudu stíhat s učením,takže asi ani potom :D


4 malinký :))
¨

Šedá - Ema, černý- Edouš ;)

Pááááááááá :)

Ping pong a pořád mi ty zvuky zní v hlavě :) A doufám ,že se Slováci neposerou..:)

19. května 2012 v 20:41 | Miss Kate
Ahooj ;)

Takže :)) Včera jsem byla na masáži..No a celkem to šlo. :D Hlavně že jsem se mohla na tři hodiny ulejt ze školy ;D

A asi před hoďkou jsem přijela z chalupy. Jela tam se mnou Kniha a Monča. Byla docela prdel :DD Ráno jsme šli běhat,uběhli jsme asi 2 km. A pak jsme celý odpoledne hráli ping pong :P Asi tak dohromady 6 hodin ;D No prostě dobrý. Ale jsme opálený a spálený :) Žádný fotky nemám,nechtělo se mi nic fotit ,ale fotila Monča,jenže ta na facebook nic nedává,takže se fotek nedočkáte ;D

A sakra už mě ty Slováci štvou! Myslí si,že když JEDNOU vyhrajou jsou lepší než my. Radši ať drží huby :*

To čo je do p*či?

17. května 2012 v 17:40

Pucky mucky mucinky pulinky pilda milda filda šťouropinda . (náš originální pozdrav s františkou :*)


Tak dnešek docela těžkej :/ Já to nechápu. Svojí třídu tolik miluju. Tak prooč? :O Doprdele proč?!! Proč?! Proč?!Proč?! Proč?!Proč?! Proč?!Proč?! Proč?!Proč?! Proč?! Já nechci aby od nás odešlo tolik lidí. Takže Proksch,Slávek a Mark asi propadnou (nejspíš) a (sice u Matsoly mi to ani trochu nevadí) ale prostě nechci aby propadnul Kosík,je s nim prdel a je to prostě kámoš! Nikča se stěhuje,Budín odchází do jiný školy. Lucka Viskupů se možná bude stěhovat do Rakouska.Takže je jich hodně. A dneska kvůli tomu Jiřka brečela a celá třída byla z toho špatná. Já s Fančou a Denčou tu matiku a děják do Kosíka natlučem ,protože jestli propadne tak ho zbijem! :D :/

Dneska jsem vyfotila pár fotek :)


Mám debilní úsměv :D Tak pá :)*

fuck all,brooooooooooo. :D

16. května 2012 v 19:51 | Miss Kate
Ahoj :D* Nevim ,ale jsem prostě veselá :D Ve škole jsem byla celej den protivná,protože jsem se na test ze zemáku učila 2 dni a nic jsem nevěděla a úplně jsem to posrala :D Ale na obědě mi Outlý řekl,že mám 1- a že neví ,proč jsem takhle vyváděla :D Ale dneska byla sranda :)* Na pozemkách jsme udělali hrob švehlový,fanča outlýmu (já ho mám ráda :D) a ještě tomu ..no hodně učitelů mělo svůj hrobeček! ;D Jen škoda,že Fany nemůže ject na chalupu,jsem se těšila :( Byla by sranda jako minule. :D No včera ke mně přišla Sabča ,Fany a Peťa tak mě vytáhli ven :D Taky byla sranda ;D Ale zeptala se mně na jednu otázku,na kterou bych strašně strašně ráda odpověděla jo,ale naštvali bychom s Fančou hodně lídí :/ :)

Aaa tak po škole ke mě Fanča šla :D Tak jsme si založili blog,ale ještě pořád nevíme ,co to bude ;D Protože s tim obchodem je to složitý :) Ale budeme se snažit to nějak promyslet ;D No jo..baví nás dělat trička podle fantazie ;) Jo a ten blog : fuck-all-bro.blog.cz


fuck yea!! :)

forever young!

14. května 2012 v 17:25 | Miss Kate
Tak,po dlouhý době píšu :) Jenže musela jsem se k tomu těžce dokopat ;) Nikdo sem stejně nechodí :) Vlastně chodí ,ale nikdo nekomentuje,takže uvažuju jestli blog zrušim,stejně je to všem jedno ;) Ani mě to teďka moc nebaví,to víte nemůžu se snažit jenom já :)* chodíte sem,ale nekomentujete :D No já prostě žiju skoro bez starostí (až na školu) takže jsem v naprosté pohodě,až je mi z toho špatně ,protože je to nějaký podezřele divný :D
¨
Tak a aspoň ještě něco sem napíšu :)) Ve čtvrtek sem měla těžkej den :)* A budu tu řešit knihu ,já nechci ,ale ona si o to úplně říká! Napsala si status,že mi s Fany na ní sereme :) Asi proto že jsem šla se Sabčou a Peťou ven. :) Jenže ono se jí to holčičce říká. :) Když jsem jí nejvíc potřebovala (potřebovala jsem i Monču) tak tu nebyly,nepomohly mi,nepodržely mě. Styděly se až moc! A jedinej kdo mi pomohl byla Fany,Peťa,Denča a Sabča! :)* Říká se,že nejlepší kamarádi přicházejí,když ostatní odešli. Tak mi laskavě řekněte kde jste byli? ;) Když Peťa slyšela,že jsem v šatně brečela,hnedka se Sabčou přišli. Oni jo. Fanča celou dobu stála vedle mě. Vyřídila to. Utěšovala mě. To oni mě rozesmívali když mi bylo špatně,oni říkali kačí to bude dobrý! Oni byly ochotný za nima jít a říct jim lež kvůli mě.A víte co je na tom nejhorší? Že to pro mě nebyla žádná rána,protože jsem s váma v tý nejhorší chvíli nepočítala.
A nezapomeň na jednu důležitou věc ,že vy jste odešli do počítačovky! Nic jste nám neřekly ;) Takže ať to zní sobecky všechno je to vaše vina ,ne naše. :) A jestli kvůli tomu se se mnou Kniho nebavíš,tak už nevim. A já prostě nechci být jako dvě holky ze třídy,pořád se hádat.Jednou se spolu nebavit,podruhý jo.Kniho chováš se jako malý dítě.Dneska si se mnou o velký skoro nepromluvila.Stejně jsem to sem chtěla napsat. A jsem strašně ráda,že vás mám,že jste moje nejlepší kamarádky,ale tohle mě donutí pochybovat a pochybování nevede k ničemu dobrýmu. A jsem kurva ráda,že jsem si v týhle třídě,ve který jsem našla dobrý kamarádky! :)
Napište svůj názor a Kniha na vás bude nasraná,ale já nebudu držet hubu,protože jsem to já!

life .

7. května 2012 v 16:03 | Miss Kate
Všechno co člověk buduje,snaží se celý život..Všechno najednou může za pár sekund být pryč. Nikdy nevíš co se stane. Pro mě je to depresivní. Lítám z jednoho na druhý,všude čtu jak se lidi trápí. Já ne,já sem se natrápila už dost,že už na trápení nemám sílu. Já už se netrápim,ted jsou mi teprve věci jedno! Nehledám,nenajdu ale jsem spokojená :) Jenže všichni jsou smutný,trápí se a sice vim ,že to zní divně,ale život mě začíná hodně nudit :)* Všichni si na něco stěžují a ne nadarmo se říká ,že si máme vážit toho,co máme. Snažim se všem radit jak nejlíp umim,protože nemám ráda když se lidi na kterých mi záleží trápí.Já vim,že si tim musí projít sami,ale někdo by je měl postrčit ;) No a stejně za to,že se snažim nejsou vděčný a akorát jsem já ta otravná a špatná. Ale já sem prostě tak akorát spokojená,ale bojim se ,že je to jenom ticho před bouří. Buďte šťastní a nehledejte štěstí ani lásku. Ono přijde samo.Fotky aby tu něco bylo..

30. dubna 2012 v 12:11 | Miss Kate

článek je předělán. :) :D Protože nechci to řešit. Všechno je v pohodě. Naši se jen trochu chytli. Takže se nic naštěstí neděje. Tak páá :)

Nedošlo jí to a nemám odvahu jí to říct. :)

23. dubna 2012 v 15:49 | Miss Kate
Nemám odvahu. Mám jí až moc ráda. Jo..Chtěla jsem jí napsat SMS . Neodeslala jsem to. Mělo to vypadat nějak takhle : Co ti je? Jsi na mě naštvaná? Ve škola ses na mě ani nepodívala.
Teď bych to dokončila asi takhle: Je to stejný jako před rokem. Měla si Dádu. Teď máš Klárku. A já s tim ZASE nemůžu nic dělat. Můžu jenom čekat dál.
Holky se mě ptali, co by se stalo kdyby Kniha odešla za jinou kámoškou. Já jenom na to řekla,že by to byla moje nejlepší kamarádka,protože jí mám až moc ráda než abych se jí snažila vymazat ;) Nevadí mi ,že má spoustu dalších kamarádek. Vždyť já taky. :) Ale jak snadno nás vyměnila za D. a mohla by tak snadno i za K. :) Před školou nečekala na nás . Čekala na ní. A myslí si ,že se trápim kvůli němu. Kéž by,to neni taková bolest jako když se trápíš kvůli svojí nejlepší kamarádce :) Že mám žaludek stuhlej a je mi na zvracení,protože jsem nervozní. Že mě večer když usínám bolí hlava z nervů a ani nemůžu usnout. Jenže nechci ,aby to bylo jako před rokem. Když jsem přišla domů shodila tašku ze zad a svalila se na zem a brečela,že si mě nevšímá :) Tak moc jsem se na ní těšila. Doufala jsem,že mi v neděli napíše jestli nechci jít ven. No nezakazuju jí chodit s někym jiným.
Tak sem se na ně těšila alespoň v pondělí. Když sem přišla Monča byla v pohodě. Kniha nepromluvila ani jedno slůvko. Přesně tak to bylo před rokem. Ale já už nic takovýho znova zažívat nechci a ani nemůžu..


Co když tohle bude jenom minulost? Já nechci,ale jenom na mě to neni :))

Došla jsem k rozumu,nestojíš za to. Dolejzat nebudu,sbohem zlato;)

22. dubna 2012 v 20:11 | Miss Kate
Je hezký ,že má Monča zájem něco řešit. Jo..Protože ostatní se na mě vysrali. Už v nich nemám oporu ;) No asi to tu moc rozebírat nebudu. Jenže nejhorší je,když mám období,kdy už ani nebrečim. Protože je všechno v háji.:)

Dnešek je celkem dobrej. Začíná zase škola.. :DD No tak už to nějak přežiju. Protože.. Počkejte si! Počkejte si..! Přesně za měsíc sedim v autobuse a štráduju si to přímo do Paříže! :)

Woohoooooooo, Těšim se. Alespoň to ;)

Tumblr_ltulmj4qdw1r3t4e1o1_500_large

Fuck Off :*

19. dubna 2012 v 19:55 | Miss Kate
Potřebuji vypadnout. Na chvíli odevšeho. Někdy je nechápu,snaží se mě naštvat a stejně ví,že se na ně nenaštvu. A když se naštvu,strašně se diví :O :D Těšim se. Mám to tam tak ráda! A ani nevíte o čem melu!! :DD No zítra jedu s Fany do města. A v sobotu (!) jedu konečně na chalupu. Jenom sama s taťkou.Taťka bude pracovat a já pudu tam,kde to mám nejradši ;) Chodim tam ráda na procházky.Potřebuji být sama :) Je krásný bejt sama. Můžu odejít od reality a snít :) Mp3 v uších a chodit...:) Protože mě strašně sere!!! Sere mě!!! Sere mě jako nikdo!! Jo tak nehorázně mě sere.. A potřebuju si od toho sraní odpočinout ;D no prostě je všechno při starým ;))love the way you lie :)

17. dubna 2012 v 18:02 | Miss Kate
Ahoj :)

Nemám sílu psát , divim se sama sobě a nevyznám se vůbec v ničem. Hledám jinej typ kluka, jenže to , že jsem zamilovaná změnit nemůžu ;) Z obou čtvrtletek mám za 1,tak to je pohoda :)

Našla jsem si nějaké otázky ,tak to tady trochu oživím,ať o mě víte něco víc než to ,co je v mých nesmyslných článcích :)

1.Proč jsi začala blogovat?

Protože...No nedá se říct proč. Byla jsem menší a chtěla jsem to zkusit ;)

2.Jak dlouho ti ráno trvá se připravit?

Stávám 40 minut předem,ale asi 10 minut sedim v kuchyni,popřípadě se ještě učim ;D

3.Máš oblíbený obchod?

Je jich víc. Ale nejoblíbenější je HM, Lindex a New yorker. Stejně vede HM :)

4.Máš oblíbený kousek oblečení?

Tak mám ;D Je jich ale hodně ;)

5. Neon or pastel?

Pastel :)

6.Jaký je tvůj oblíbený film nebo seriál?

Seriál- miluju Přátelé. U toho se nejvíc nasměju ;) Jen škoda,že ho už nedávají.

Film- je jich hodně. Stmívání, Řada nešťastných příhod..:)


7.Máš
nějakou závislost?

Moje závislost? Sladký! :D Dřív jsem si kousala nehty,naštěstí už ne ;))

8.Co je momentálně jednička na tvém wishlistu?

Kabelka z hm,šátky z ny ;)

Klidně mi do komentu napište otázky a já vám budu v článcích postupně odpovídat :)Jsem to,co si ze mě udělal ty .Ráda colorizuju ;D Už tak se těšim na prázdniny na modrý konce

Pátek,jak se mám..:)

14. dubna 2012 v 14:18 | Miss Kate
Ahoj,no začneme pátkem. Škola-nuda,to nechcete slyšet ;) Potom jsme jeli ( já a fany,sisi) do nemocnice za Fanči baabičkou. Dneska jí pustí :) Tak jsme tam byly asi 45 min. a zase jeli domů.Když jsem přišla domů měla jsem bejt za 4 minuty u Fanči na její oslavě ( no byla to taková přespávačka nás čtyř) .Takže sem přišla hodně pozdě :D No popřáli jsme jí a pak jsme se šli koupat.Po koupání jsme byli na compu. Koukali jsme taky na hotel Paradise,je to strašná píč-vina ;D Konečně večer nám zavolala Knihy mamka,že přivezly štěňátko. :) Tak jsme se na ní šli kouknout.Takový nervy ;DD Ráno jsme hned šli zase ke Knize a venčili jsme Lee asi hodinu.Možná víc ;DZávidim Knize ;D Ne,já mám dámičku Ketynku,sice už má nejlepší za sebou ale je to zlatíčko ;)

Nadpis č. 123566467646

11. dubna 2012 v 19:23 | Miss Kate


No matiku-snad dobrý,3-2 by to bejt mohla :DD Ale zatim nevim o žádné zásadní chybě :)

Dám jenom obrázky ;))

Každý ťa klame len já ťa lúbim :')

9. dubna 2012 v 15:08 | Miss Kate
Ahoj ;) V poslední době se v sobě fakt nevyznám. Proč?! Je to jen pocit,že jsem zamilovaná? Nebo doopravdy jsem? Asi ne..Pořád si uvědomuji,že hledám úplně jinýho kluka..:')

No ráno mě probudila Fany ;) Tak jsme šli asi v deset na hřiště.Přišla i Kniha. Asi po hodině přišla Lucka i s J.Nejedlým ;D Tak jsme byly dlouho venku.Budín s náma byl asi jen 30 min. ;)
Vůbec se v sobě nevyznám. Zejtra sem asi nenapíšu,pač píšu ve středu z matiky.Poseru to..:)
Je krásná :))

Páá ;)

Toľko ľudí ti povie "Nemôžeš!Nemáš na to!Nedokážeš to!" ... ale všetko čo musíš urobiť je otočiť sa a povedať " Pozerajte sa."

8. dubna 2012 v 16:30 | Miss Kate
Ahoj.Jsem mimo domov.Jo mám se nic moc. Teď mi nejvíc pomohla Lucka . Má stejnej problém jako já. A může mi pomoc jedině ona ;)Je mi blbě.Všude kam se kouknu vidim jeho. Nemůžu být šťastná. Když vidim holky ze třídy..Utíkají před tím,co je miluje a jdou si dolámat nohy za tím,co je nechce.. Jo,mně to prostě připadá divný.. Tak mi držte pěsti,ať to vůbec všechno zvládnu.

SB

7. dubna 2012 v 19:58 | Miss Kate

http://dream-er.blog.cz/1204/zapis-sb

Zápis SB

7. dubna 2012 v 19:32 | Miss Kate
Tak když se to tu trochu rozjelo dávám zápis SB ;)

DO komentu:

WEB:

Přezdívka:O-la-la,jak prosté! :)

Fotky :D ;)

7. dubna 2012 v 17:25 | Miss Kate
Nemám tam mastnou hlavu,jen mokrou ;) A vypadá to jako bych v tom hrníčku nic neměla :DD Je tam kafe.Nedělám si silný,protože bych neusla.Ale když sem ségře říkala,že jsem na kafe ujetá.Ségra řekla ,že to mám po ní ;D Miluju vůni kafe.Jednou při výtvarce si učitelka přinesla kafe do třídy.Tak vonělo :D Měla jsem na něj chuť :( :DMy sister is nice ;)
I am bitch. What about your boyfriend? ;)


Nejsem barbie ;) Možná tak vypadám,jenže ne nadarmo se říká nesuď člověka podle vzhledu. Ještě před rokem jsem se tím moc neřídila.Dneska už je to moje pravidlo ;))

Je to trochu lepší.Jenže..Ne zas tak dobrý ;) Když je to debil..

Jdu dělat design,těšte se !

To je tak ,když je někdo v pubertě.Aneb s tebou nikdy neskončim ;)

4. dubna 2012 v 18:24 | Miss Kate
Já vim,že je to pořád dokola.Ale uvědomila jsem si,že s ní nikdy nemůžu skončit.Že kvůli našemu přátelství jsem bojovala a brečela hodně na to,abych to jen tak zahodila.Odeslala jsem sms a doufala,že to vyjde.Vyšlo.Přišla a potom jsme šli na hřiště.Nezlobim se.Jak říkám,vždycky jí budu milovat.Vždycky kvůli ní budu mít slaný oči ,ale vždycky mě bude rozesmívat,že mě bude bolet břicho.A samozřejmě mi bude kupovat žížaly z makra :D :) Kniho,miluji tě,víš to? :) Tak se už nehádejme.Je to těžký,že nejsme spolu ve třídě,ale bude to i těžší :) Všechno bude těžký,ale nám se to podaří a jako 80tileté babky si budeme povídat o našich úletech a do těch let hodně úletů stihneme.Všichni-čtyři babky :DD

Myšlení je pryč.Všechno je pryč.

4. dubna 2012 v 15:43 | Miss Kate
Ahooj ,už se zase ozývám.:D

Joo, z těch pracovek sem to stihla :D Po škole jsme chtěli se třídou udělat sladkou pomstu.Moc se to nepovedlo no :DD Tak jsme tam zůstali jenom já,Růža,Peťa,Lucka,Denča a Fany. Přidal se k nám i deváťák :DD Když všechny holky(kromě fany a peti) odešli byly jsme tam ještě asi půl hoďky.No docela vydařený :D Zítra se těšim s Luckou a Jiřkou do města,snad to vyjde.Stejně bych neměla co dělat.
Jo,ty co to čteš,vim,že to čteš.No je to pro jednu osobu.No vlastně neni.Protože jsem řekla,že sem s ní skončila a už k ní nic nemám.Mohla být to,co mohla být :D Neni to co neni.:D jo je to zamotaný.Jen musim nějak přežít Fanči oslavu.Ale neříkám,že je to definitivní.Jenže když si vzpomínám jak jsme dělali papír,co bychom kamarádovi nikdy neodpustili.ZRADA a dá se to považo vat jako zrada.No nic.Už o to nestojim.
Čůs -.-


užárli se třeba k smrti,puso :*

4. dubna 2012 v 10:31 | Miss Kate
A říká si pravá kamarádka..No na hřiště s ní rozhodně nejdu.Neni to poprvý,kdy zklamala.Ať si vylíže prd*l.

Končim s tebou.

No teď jsem ve škole.Nudim see.Další hodinu bude němčina a já se z tý učitelky picnu.

V pátek se doufám se třídou domluvíme,že někam pudem.Článek na nic :D Bojim se na pracovky :DDD)

Pá.Chci najít svůj ráj ♥

na všechno srát.

3. dubna 2012 v 21:19 | Miss Kate
JO nemám náladu na nic. Sere mě on,všichni,pracovky..Nemám výrobek.Takže můžu počítat s pětkou.Viď jinak v pohodě..Ano,snad bude nějaký pozitivní článek ve čtvrtek.

Líbí se mi a asi si ho udělám :D


Miluju je O.o :D :))


Knírek pude na nástěnku

Bye bitch ;)
 
 

Reklama