Jenom tak kecám

Hi!

28. února 2011 v 17:00 | Miss Kate
Ahoj!Dneska neni tak špatnej den.Ve škole ok..^^ Po škole sem frčela s mamkou na ušní.Tam mi zkoušeli prostě na uši různý zvuky a tak.Nakonec doktorka řekla že dostanu antibiotika :-(.A ještě nějaký prášky protože mám nějakej zánět.Ale stejně do školy chodit budu (jestli se mi teda neudělá zase blbě).Škoooodaaa.^^ No u doktorky jsem byla asi hodinu takže nic moc ..Přemešlým že napíšu asi do článku moje nejoblíbenější blogy.^^ Tak bye!
Kate♥

"Trošku" se mi to tady zaseklo

27. února 2011 v 13:27 | Miss Kate
Ahoj,promiňte ale nevim jestli to vidíte taky ale mám tu mít jenom jeden model.Ty ostatní jsou přednastavený na březen.Jestli to vidíte (já nevim jo?:D) tak se nedivte že to mám tak divně očíslovaný má to být jinak ale jaksi mi to prostě nejde..:-D Tak co nadělám..Ahoj ♥!

Prosím,prosím, nezlobte se ! :D

24. února 2011 v 19:52 | Miss Kate
Ahoj..Promiňte že jsem nepsala,ale jsem nemocná.Bolí mě uši.V úterý v noci jsem od půlnoci asi do sedmi ráno skoro vůbec nespala...Proč?

Úvod

22. února 2011 v 20:02 | Miss Kate
Abych se přiznala úvod mě nikdy nebaví ani číst.Takže jak už máte v horním boxu tak tu najdete deníček(ten budu přidávat jenom když nebudu mít čas),nějaký taky návody jak si něco vyrobit nebo třeba uvařit a fotky(protože moc ráda fotím) Už mě můžete znát z několika blogů.Dělala jsem desing mojí kamarádce ZDE JEJÍ BLOG . Ten můj jsem si taky dělala,takže kdyby někdo chtěl tak napište do komentů a domluvíme se (sice moc grafiku neumim,ale kdyby jste chtěly tak budu moc ráda).No to je pro dnešek vše. Ahoj
 
 

Reklama