Jenom tak kecám

Víte co dokáže nasrat?Že po 10 měsících trápení zjistíte,že k němu nic necítíte..

31. března 2012 v 17:23 | Miss Kate


Jo mluvim o tý oslavě.Tak super :DDDDDD Zjistila jsem,že nic necítím.Hej,Fanča má vždy pravdu.Nejdřív byla pantomima,potom jsme se šli koupat.A potom je to přísně tajné :DD Vzhůru jsme byly asi do čtyř.Šolíchej mě ! :D (už nevim jestli to slovo je správně,je strašně složitý) Ne nedrbej mě ,šolíchej mě! :DDDDDDD Ještě teďka z toho nemůžu.Chtěla bych to někam napsat,jenže v pondělí jako že se nic nestalo.Poslední dobou jsem žárlivá.Strašně.A tak jim to přeju.Nemohla sem usnout musela jsem myslet na Sabču a na její zdravotní stav.:((((( Chudák ,mám jí hrozně ráda.
Tak teď jsem přišla z plovky.Byla jsem tam s Luckou V. a Fany :) Lucka nám to nabídla a stejně sme neměli co dělat,tak proč ne :) No článek neni moc dlouhej nemám co psát :DD Nebo mám co psát,ale nechce se mi :D
To triko jsem udělala sama ( believe in yourself - věřit v sama sebe )

Já vím,někdy to nejde Já vím,všechno to přejde..

28. března 2012 v 17:39 | Miss Kate
Proč mi nepřeješ? Já sem ti přála,když jsem věděla ,že jsi šťastná.Ikdyž já jsem měla slaný oči. Ikdyž jsem na tom byla špatně. Přišla jsem do jedný třídy,nikdo (ano kromě fanči,) mě neznal a nekamarádil.Když mě kluk odmítal,když sem ho 10 měsíců neviděla.Když jsem byla na dně kvůli škole.Když jsi odešla.
A když mám kamarádky,má o mě zájem.A jsem konečně šťastná.Mám na to právo! Jsem šťastná.Mám 3 nejlepší kamarádky.Mám nejmíň 7 dobrých kamarádek.Mám i kamarády.Mám naději. KONEČNĚ. A zítra můžu být zase na dně.
Říkáš,že ti to nevadí,no říkáš ,že ti to vadí.Ale já s tim nemůžu nic dělat.Už nevim jak ji mám dokázat,že jsou pro mě jediné.Tak jak?Když to nepochopí,..Vrazila jsem jí facku a doufala,že se probudí.Potom sem ji objala,aby věděla,že jí miluji.Ale jestli nepochopí..Já se nevzdám.

Jsou věci,který nikdy nepřekonám.Jsou věci na,který budu vždycky sám.Stalo se stalo a zas může se stát.Žiju tu poprvý a nesmim se ptát.Kudy,že cesta vede k vysněným cílům a neztratit se...A nezranit se.Že trošku bloudim mimorealitou.Že lidi v běžným světě šediví jsou.Už nějak tušim,že to nebude snadná úloha. Tomáš Klus je geniální :)

Články jsou na nic,protože se v nikom nevyznám.

Bylo mi ho tak líto a tak chci ,aby tam šel.A mozek mi říká,že ne.A moudřejší ustoupí ;) Jenže..skara,proč! :)


but..


Největším štěstím v životě člověka je vědomí, že nás někdo miluje proto, jací jsme, nebo spíše přesto, jací jsme.)

Neseru na ně.Neseru na někoho :)

26. března 2012 v 20:44 | Miss Kate
Ahoj.Tak myslím,že si Kniha myslí,že na ně seru.Jenže to neni pravda.Mě jen naštvalo to,že řekli něco,co bylo nevhodný a možná si ani neuvědomili,že mě to bolí.Chtěla jsem jim jen ukázat,že když někoho naštvou (mě :D) neodpustim jim ,jen když za mnou přijdou.S Jiřkou jsem nešla ven ani s Luckou. Jen když je člověk vidí,je lehčí se jim vyhýbat,když na ně chci být naštvaná.Jo,jasně,vim,že naštvaná nebudu věčně.Já vlastně nejsem naštvaná už od pátku,nebo od kdy nejsem naštvaná vůbec. a mám je ráda :D :) No ,vim,že z toho vyjdu jako ta špatná.Tak ať.:P Dyť já sem nic neudělala,oni se mi hrabali do života.No dneska jsme probírali to,co bysme kamarádům odpustili.A já jim to odpustila.ježiši melu pořád to samý :DDD
Těšim se strašně na pátek.Fany má oslavu se třídou v garáži :DD Ale dárky jí budu dávat až na oslavě s Knihou a Moni.No a v pátek tam bude(nejspíš :D) : Budín :/, Michal,Štěťa, Lucka V.,Lucka Š.,Jiřka,Peťa ,Růža,Kosík a určitě sem na někoho zapomněla :D Měl tam jít i vodák,jenže já nechtěla ,takže tam naštěstí nejde . ;) No teď si píšu s Knihou a docela se na ní těšim.V sobotu jsem byla s Fany v 7 ráno běhat.Nádhera,budeme běhat o víkendu.No tady ten článek je na hovno.


Někdy si přeji být znova malým děvčátkem,protože rozbité koleno se hojí rychleji než zlomené srdce..

strach,který musím ovládat :)

14. března 2012 v 18:47 | Miss Kate

Už nemůžu končim už se nebudu přetvařovat

14. února 2011 v 16:27 | ta která sem napatří | Deníček
Ahoj takže vidíte že se tady pořád hádáme jenom proto že jsem napsala že Dáda je moje nejlepší kamarádka.A víte co je to pravda mám ji rači než tyhle tři holky omlouvám se mam vás ráda ale jako kamarádky.Ne tak moc jako se máte rádi všichni dohromady.Nemam ráda barbíny nesnášim je.Holky pardon ale já to dál nevidžim odcházim z SD vim že se to nedá.Chci s váma bejt kamarádka ale ne tak že budu vázaná na SD.Můžete změnit heslo na blog.Můžete si vymyslet nepší tajnou zkratku.Múžete semnou dál kamarádit.Nebo taky nemusíte ale já už NEMŮŽU chápete prostě končím.

UŽ SEM PSÁT NEBUDU.Tenhle strach,který vlastně strach neni pro mě takový strach :D Já ji věřim.Říkala mi to 100x,že neodejde.Vim z vlastní zkušenosti,že si nakonec vybere sama.
Když v září,když se vrátila,nemyslela jsem,že to bude stejný jako dřív.Jenže je to ještě lepší.Teď se bojim,že jenom kvůli tý blbosti,že jsem byla u Monči.Kniha se naštvala :) No ale já jí mám ráda a nevzdám se jí NIKDY :))

No prázdniny jdou,ale nedokopám se k učení,tak to budu v sobotu všechno mastit :)

Papa :DD nudim se .

Chybí mi věci,které jsem odmítala..

8. března 2012 v 19:05 | Miss Kate
Nějak nechci uvěřit,že je konec,protože mi to tak nepřipadá.Chybí mi motýlky v břiše,rozklepaný ruce..Určitě to každý z nás zažil.Je to tak..Dětská láska,no všichni ji berou za krásnou,řeknu to lajcky(:D) "dospělá" láska je brána za problematickou,ale je uznávána.Jenže my (12-16) ,naše láska uznávána neni,všichni si s ní dělaj jenom prču :DD mě připadá,jak se říká,láska je v každém věku ;)

Tumblr_lx9dqqvvev1r82bado1_500_large

Dobře,nehodim veselý úsměv a jdu na trochu info.


Tak prostě zítra normální den,o víkendu asi pudu do kina,v týdnu asi pudu do kina :D no nemám náladu :3 ahoj

Tumblr_m0icsbeemw1qgmrkso1_500_large

Oblaha,kolik toho poví -_- :3

7. března 2012 v 19:26 | Miss Kate
Ahoj,lidi,zítra už jdu do školy ;)

305313_2338164248011_1067028108_2742841_1172171586_n_large

Tumblr_m0itb5ay0s1qieq9mo1_500_large

Tumblr_m00ppy0flt1qd65l5o1_500_large

Když ráno vstanu,jdu do kuchyni,protože ji máme na východ.Koukám se do velkého okna/dveře :D Oblaha mě fascinuje.Večer jdu ke mně do pokojku,protože mám okno na západ.Dokonce si oblohu i fotím :D :)

Strašně se těším do Paříže,pojedu na konci května s babičkou.Já mám babičku ráda,protože se s ní dobře povídá :D)) :) Budeme tři dni v Paříži a další tři dni zámky na Loiře ;) Vždycky to byl můj sen-Paříž.Jsem moc šťastná a vděčná.

Tumblr_m0ivt1a30k1r6gci5o1_500_large

5549679635_7a95d79dd0_z_large

5549680115_c495bccda5_z_large

Chateau_du_portail_france_loire_07.jpg_effected_large

2389995558_4915dd549c_large

2389995982_75b0743fe8_z_large

Horečka 38.5,co víc si přát,že?

5. března 2012 v 17:23 | Kačka
Čau :D Včera jsem měla horečku 38.5,tak jsem celej den ležela v posteli.Ráno jsem měla 37,tak jsme jeli k doktorce.Ta řekla že mám být 3-5 dní doma.Mamka řekla,že mám být do středy doma.
:DD


Provětrávám mozek ;)

1. března 2012 v 16:58 | Miss Kate
Měla jsem štěstí.Ano..Psali jsme si jako nejlepší kamarádi a byli jsme i zamilovaní.Jenže je všechno pryč a zítra to s Knihou proberem ;) Už se tak těším :) Dám sem nějaké obrázky,protože na víc se asi nezmůžu.


Knihoooooo :)
Někdy mám pocit,že jsem na jedno použití ..

29. února 2012 v 20:24 | Miss Kate
Někdy mám pocit,že neustále řeším problémy jiných.Ale nikoho nezajímá můj problém.Nikdo ho neřeší ..Já mám taky problémy a chtěla bych je řešit ;(
Problém mám taky ve škole.Jsem šťastná,že jsem si tam našla kamarádky.Jen nevím jestli mě oni považují za kamarádku.Na obědě bych si k nim nejradši sedla,jenže nechci se vtírat.Tak si potom sednu k holkám z áčka a když tam nejsou sednu si sama.Pamatuji si,jak jsem,těch,kteří sedí sami vždy litovala.Tak dnes jsem pomalu jednou z nich.Cítim jak mi vlhnou oči a nejradši bych brečela.Když se mně jedna holka zeptala proč se bavim s tou druhou,nechápala jsem to . Já si nemůžu vybírat,snažim se ke všem chovat hezky,protože jsem byla v té třídě nová a jsem ráda,že mě alespoň mezi sebe trochu přijaly.:) Jen bych od některé chtěla slyšet pravdu,já ji unesu ;/
Mezi F. a mnou.no ona si myslí jak je to super,ale já nevim.Ona furt si stěžuje,že ji bolí nohy,hlavy,uši,oči,ruka...Myslete si o mě,že jsem bůh ví jak sobecká.Ale já ji mám ráda a vážim si jí.
S tou mrchou,které se říká láska,nechci mít nic společného.děkuji)
Ten jediný,mě poznamenal tak,že už se tý mrše vyhýbám.
Chtěla bych v pátek ven,s Knihou,s ní se mi dobře povídá,jenže ona určitě pude někam S Mončou :(
Nepíšu souvislé věty,moc mi to nejde :D :/ Jsem puberťák,tak víš co) Poslední dobou jsem drsná holčička,už jsem asi 4 měsíce nebrečela..teda myslim ;) Jenže mám co dělat,teď mi kapička upadla,tak budu končit.Jako drsná holčička se mi dařilo líp ;)

Tak když bereme v tom slohu inzerát,taky si zkusím nějaký napsat :) :

Sháním osobu,která mě bude milovat i přesto jaká jsem ) Zn. Neměním se))

Moje poslední myšlenka : ahojLíbajícíZamračený ,když mi psal tohle..ignorovala jsem to,co bych za to dneska dala..
tvl pořád nechápu jak si někdo může myslet že miluju Švamberkovou.

Pamatuji si,jak jsme se hádadali o tom,že to ví,ale vlastně neví a o tom kdo je větší cvok :D :)

zejtra bude na tabuli kopačák jasný?
ne mráček xD už je tam nakreslenej
 • jestli tam přídu a nebude tam kopačák tak....!!!
 • a to že tam přídu
  • tak co?
  • no to taky vim xD ale nebude tam xD
  • on:Líbající
   a já nic..
   Jenže on si na to nepamatuje..Dobře teď jsem brečela,zbyly mi jen vzpomínky :)
   Jestli to někdo přečetl je king :) děkuji..

Vracím se,lásky moje.

27. února 2012 v 17:06 | Miss Kate
Ahoj,tak a je to tu.Vracím se zpět :)


Změnila jsem se a jak,nevím jestli k horšímu nebo lepšímu.Těžko říct-ale to hlavní,jsem to já.

Kdybyste někdo chtěl být SB,napište mi pod článek :)

Dárky :)

25. prosince 2011 v 19:06 | Miss Kate
Ahoj..Teď vám vypíšu dárky co jsem dostala.:)

 • Fimo červené se třpytkama(56 g)
 • Fimo bílé se třpytkama (56 g)
 • Náušnice jako ořezávátka ( jedno červený,druhý žlutý)
 • 3 šumivé jahodové tablety do koupele(jsou prostě ňuňu :D)
 • Balzám na rty (třešeň)
 • Balzám na rty (malina)
 • Balzám na rty (myslim že kokos aled ještě něco tam bude :DD)
 • Chlupaté ponožky(černé se třpytkama)
 • Chlupaté ponožky ( bílé s černýma mašličkama :))
 • Malá kabelka ve tvaru růže(černá)
 • Velká mašle do vlasů( červená s bílýma puntíkama)
 • Atlas :)
 • Srdíčko s papírkama na stůl
 • Krásnou deku
 • Černé ponožky(na normální nošení)
 • Úplně úžasná čepice jako medvídek s ouškama jako bambulky :D
 • Černé šaty/triko s volánkama
 • Černé bolérky s volánky
 • Delší krémové triko
 • Červené šaty/dlouhé triko s černým páskem
 • Šedé triko s černými puntíky
 • Černá mikina
 • Silonky (bílé,mřížkované)
 • Silonky(modré,srdíčkované)
 • Legíny(černé,srdíčkované)
 • Rukavice(hnědé s bambulkama)
 • Hnědou sukni :))
 • Černé kraťasy
 • Železnou kouli na slámu,jídlo apod. pro Edouše
 • Krásná malá krabička líčení(obsahuje: 6 lesků na rty,asi 5 pudrů,4 tvářenky,malá řasenka,štětce,20 stínů)
 • Sadu přání,které můžu upravovat
 • Voňavka Replay
plus ještě nějaké dárečky.
No já si myslím že jsem měla bohatého ježíška.Ještě asi dostanu peníze od dědy..:)

Když budu mít webku,tak si to vyfotim a dám to sem.:)

A co jste dostali vy?? :)

23.12. a uvědomuji si vše..;)

23. prosince 2011 v 10:04 | Miss Kate
Áhoj..Takže začnu včerejškem.Dopoledne normálka-sama doma :-D.Odpoledne jsme šli s Fančou do města(do mekáče,do obchoďáků-no znáte to xD) Potom když jsme dorazili,Fanča šla ke mně.Naše rodiče šli na nějakej koncert.Takže doma byla jenom ségra.Tak jsme se s Fančou domlouvali na ten balet.Trochu se rozcvičovali,a abych řekla tak s Fančou je to fakt sranda :D Ale to byste museli vidět.

No a dneska..VÁNOČNÍ ÚKLID...Kdo nesnáší vánoční úklid,hm,tak to neviděl ten náš :D Už jsem utírala prach a pouklízela v kuchyni nádobí.Tak ségra ještě spí,ale až se vzbudí-to bude : kačí támhle,a kači támhleto a mohla bys vzít ještě tohle a dát to tam,no tak dělej,kde si??
:D My totiž chceme mamce s tim pomoct,protože ona je celej den v práci(nevim vrátí se tak v 5,možná dřív když je den před Štědrým dnem :DD) a tak tady budeme uklízet.

Prostě,nevim..Na Vánoce se těšim,ale ne kvůli dárkům.Kvůli vánoční atmosféře.:)

.* _██_*。*. / \ .˛* .˛.*.★* *★ 。* ˛. (´• ̮•)*˛* /.♫.\*˛.* ˛_Π_____. * ˛* .( . • . ) ˛. /• '♫ '\.˛*. /______/~\*. ˛*.。˛* ˛. *。 *(...'•'.. ) *˛╬╬╬╬╬˛.|田田 |門|╬╬╬╬ . ¯˜"*••*"˜¯`´¯˜"*••*"˜¯` ´¯˜"*´¯˜"*••*"˜¯`´¯i

21. prosince 2011 v 18:09 | Miss Kate
Ahoj lidi..Dnešek celkem dobrej :-) Jsem ale unavená.
Dostala jsem hodně dárečků.Od sponek až po pleťovou masku :-D Nebudu je sem vypisovat :D
Jinak krásná vánoční atmosféra.Teda až na to..To radši sem psát nebudu.
No a asi napíšu pozdějc článek na..asi něco co mě napadne..:) Nebo možná taky ne.

Jo a pište otázky do videoodpovědi :)

Sto pocitů,tisíc myšlenek,jedno jméno..

18. prosince 2011 v 18:44 | Miss Kate
Ahoj,vlastně..Jsem nemocná,ale to už asi víte. :-D
Zítra zůstávám doma.Už mám zabalený dárečky :) Jsem prostě divná :DD
No a jinak koukala jsem na Baletní střevíčky a je to docela dobrý :) Taky čtu knížku,která se jmenuje Baletní střevíčky,ale s filmem to nemá nic společného.Moc se mi líbí balet..Fakt,fakt,fakt ho chci zkusit.:-) Fanča,když byla malá chodila na balet.
Tak jsme se dohodli,že zkusíme chodit tam,kam chodila když byla malá.
Nejdřív chci začít balet trochu pozvolnějc.A až se to s Fančou naučíme líp,chtěla bych zkusit cvičit i na špičkách.Ale zatím si nebudu nic plánovat-všechno může být jinak.
Líbí se mi balet a komu se to nelíbí tak ať si políbí :P

It is christmas time..

16. prosince 2011 v 22:09 | Miss Kate
Vánoce,Vánoce přicházejí..:DD

No tak abych řekla pravdu já mám skoro všechny dárky nakoupený.:) Pro MFK mám dva dárečky,pro holky ze třídy jeden menší..Pro mamku mám lak na nehty,sada čajů.Ona si to vybrala sama(je moc náročná :D) A abyste si nemysleli že mojí mamince kupuju nějaký levný lak na nehty.Tak stál okolo 250 Kč -chaa!:DD Pro babičku a dědu bude ségra vybírat nějaký vánoční přání..Pro taťku právě ještě nemáme-buď kravatu nebo medovinu,víno..Pro ségru mám sadu uhlů.Jsou tam hnědý a černý..Taky tam je sada pastelek - hnědy,černý..Jedny se dají rozmazávat atd.. Jo a ještě skicák s takovou texturou.Nevim jestli mám dárek ještě pro někoho :-D Ale všechny moje úspory jsou v háji..;) Ale tak co,dělám to pro radost,ne? :)
Asi přemýšlím,že si po mých narozeninách(který mám v únoru) koupim za ty peníze baletní piškoty..Jsem blázen :P :DD

Jinak teď smrkám a teče mi z nosu..Bolí mě v krku a tělo..Takže se mám teda fakt fájn.Zítra budu muset dohánět škola a uklízet..Hm supér :/ a ještě budu tenhle tejden psát pololetku z ájiny a ještě neumim pořádně přitomný čas prostý.Jo vim lehká věc,ale já jsem asi dutá :D

Tak doufám že se vám líbí desing a jestli ne tak mě je to stejně jedno,protože mě se líbí :)

Doufám , že tenhle článek Vám postačí alespoň na týden.

Paříž,Londýn..nebo taky nic :D

8. prosince 2011 v 7:00 | Miss Kate
Ahoj,jenom tak..přemejšlim..Babička říkala,že mě vezme do Paříže.Myslim,že to myslí vážně :D Ale řekla,že jestli chci jet do Londýna tak nemusíme jet do Paříže a z toho Londýna mi zaplatí 5000 :) Hmm,ale já si stojím za svým rozhodnutím.V osmičce pojedu do Londýna,a teď jestli to vyjdě do Paříže..Tak prostě snad to nějak ještě domyslim..:) :P Hm , tak vám dám alespóň nějaký fotky..

Netrap se kvůli tomu,že si nezadaná.')
Někdo tam nahoře se právě teď na tebe dívá a říká si:
'Tohle děvče hlídám pro někoho speciálního.. '♥

Merry Christmas ^^

7. prosince 2011 v 18:42 | Miss Kate
Čůs :) Asi hodinu jsem přemýšlela jaký mám vybrat pozdrav :D

No tak mám doma krásnou vánoční výzdobu,voňavou svíčku která mi teď hoří :D,a piju zázvorovej čaj a užírám cukroví :) Mňamka prostě :D

V sobotu pudu pro MKF koupit dárky k Vánocům..Ještě asi koupim nějaký čokoládky pro holky ze třídy..Pro ségru koupim velkej skicák a nějakou sadu kvalitních pastelek-ráda maluje :) Mamka si něco už vybere a my se ségrou to zaplatíme,pač mamka je strašně náročná :D a pro taťku medovinu :D

No a jinak-chci chodit na balet..Říkejte si co chcete ale mě se líbí o 10000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000x víc než třeba aerobik..Každý má rád něco jiného..Akorát že musim dochodit plavání..Voprus :D


Hmm,poslouchám tuhle písničku a jdu užírat další cukroví tak ahoj
Závidím :)

Hotel..a jméno vám neřeknu :D

1. prosince 2011 v 14:12 | Miss Kate
Líbající :DD Áhój, zítra budu spát s mýma nejlepšíma kamarádka ve 4hvězdičkovým hotelu na náměstí.No není to snad sen ? :D A ještě k tomu na náměstí jsou vánoční trhy a krásnej osvícenej stromek.No a aby to ještě nebylo všechno tak jdeme s holkama do meka.A ještě k tomu budeme mít snídani zadáčo:) Užžž se těšííííííííííííííííííííííííím :D Ani nevíte jak..Akorát že Monika je nemocná tak tam asi moct jít nepude,protože ten pokoj je zarezervovanej..Jo a zapomněla sem vám říct že si tam ponesem notebook a připojíme se na internet.A taky víte,co?Budeme mít 2patrový pokoj ! :) A mě by teda stačil i nějakej malinkej.Hmm,tak snad to vyjde..Ani se neumíte představit,jak se tam těším.No a jinak škola celkem ok..A teď se du učit.A zítra asi budeme natáčet show na blog a koukat na Rozbřesk ! Jupí! :D

Nadpis :DD

30. listopadu 2011 v 10:38 | Miss Kate
Čau prdi :) ;D Jak se máte? Já celkem ók.No ale dneska píšem test z pracovek? Chápete to? Já teda ne ;D No a jinak dneska přijede babička a uvaří mi francouzský brambory :P Se mám ;) No a jinak teď máme IT a dělali jsme nekonečný uzel. Tak doufám že budu mít 1. Hmm a jinak asi nic :)

(●̮̮̃•̃)(●̮̮̃•̃)(●̮̮̃•̃)(●̮̮̃•̃)(●̮̮̃•̃)(●̮̮̃•̃) (●̮̮̃•̃)(●̮̮̃•̃)(●̮̮̃•̃)(●̮̮̃•̃)(●̮̮̃•̃)(●̮̮̃•̃)(●̮̮̃•̃)(●̮̮̃•̃)(-̮̮̃ -̃)(●̮̮̃•̃) (●̮̮̃•̃)(●̮̮̃•̃)(●̮̮̃•̃)(●̮̮̃•̃)(●̮̮̃•̃)(●̮̮̃•̃)(●̮̮̃•̃)(●̮̮̃•̃)(●̮̮̃•̃)(●̮̮̃•̃) Hey idiot,I LOVE YOU! ;-*

28. listopadu 2011 v 19:40 | Miss Kate
Áhoj smráďátka ♥ Ják jé? Hm,já nic moc..Škola,znáte to..Asi mě bude zkoušet z dějáku..A já se na to jak se to dá říct nesprostě ..vybodla..Si to jdu ještě zkouknout..Jinak jsem se koukala na Rozbřesk a jak říkala Kniha ► NÁŘEZ ◄ :DD ;D Jestli další část je až za rok tak dřív chcíp***nu..No teda doufám že né :D xD


Jak říkaj pipinky - lepší už to nebude,nóo :DD

Mějte se famfárově,koukejte na Rozbřesk a nebuďte pipiny :P

Asi jsem jiná,mám na to právo ^_^

18. listopadu 2011 v 21:54 | Miss KateEinstein propadnul z fyziky,tak já propadnu z matiky!:D :(

ˇˇOriginální nadpis :Dˇˇ

13. listopadu 2011 v 19:09 | Miss Kate
Ahoj.Dnešek se celej den učim.Zítra směr-Praha,takže žádnýý čláánnek :ú Už sem unavenáááá ZZZZZZZZzzzzzzzzzzzzzzzz :D ;D No jinak mám trochu lepší náladu,trošku,maličičko lepší :P Ikdyž na tý věci ta okolnost nic nezmění,je to stejně lepší pocit.Za každým "Robím si srandu" je vždy trocha pravdy.
Za každým "Neviem" je vždy trocha znalostí.
Za každým "Je mi to jedno" sú vždy nejaké emócie.
Za každým "To je v poriadku" je vždy trocha bolesti.
To čo vidíte a čo počujete nemusí byť tým, čím sa byť zdá...


Pro mě je hlavní,že si štastný..škoda že ne se mnou. .^

12. listopadu 2011 v 10:44 | Miss Kate
Ahój,nadpis mluví za vše.:/ No jinak dnesa asi s f. někam pojedem nebo budu doma a budu se učit.:)
Jinak nevim co mám psát.Jenom sem s f. včera byla na procházce a pak sem hrála sims 3 :)

Je těžké najít novou lásku , když ta stará ještě neodešla .

Achjoo :(

11. listopadu 2011 v 14:38 | Miss Kate
Ahoj,dneska byl strašně náročnej den.Ve škole tři testy,ale to mě neposadilo na židli spíš něco jinýho ale zveřejňovat to tu nebudu.:(( Asi si musim trochu všechno rozmyslet :/


´
On : Miluji Tě .
Ona : Navždy : ))
On : Ne, jen dokud se nenajde lepší :\\

Svatá pravda!

Chci ti říct že mám tě rád,že miluju tě jako blázen,chci si nechat tetovat,jen jméno tvé,chci vypít bazén,vody kterou plavala si,zasadit si tvoje vlasy,rozfoukat je do ulic,a chci ti říct že mám Tě rád víc.

10. listopadu 2011 v 13:53 | Miss Kate
ÁÁÁ :D hój..Tak co dnešní den?No já celkem dobrý..) Ráno jsem šla do školy až na půl devátou :) protože,jsme první hodinu mě tělák a já bych stejně necvičila,takže jsem si přispala.No a dneska jsem psala čtvrtletku z češtiny.Tak snad ok :/ Hm jinak nic,je mi už líp,akorát ty uši mě bolí jenom nějakou chvíli a mám je zalehlý, a nemůžu ještě pořádně křičet :D
*Když tvůj plán "A" selže, vzpomeň si, že abeceda má dalších 26 písmen.*
 
 

Reklama