Duben 2012

Fotky aby tu něco bylo..

30. dubna 2012 v 12:11 | Miss Kate |  Jenom tak kecám

článek je předělán. :) :D Protože nechci to řešit. Všechno je v pohodě. Naši se jen trochu chytli. Takže se nic naštěstí neděje. Tak páá :)

Nedošlo jí to a nemám odvahu jí to říct. :)

23. dubna 2012 v 15:49 | Miss Kate |  Jenom tak kecám
Nemám odvahu. Mám jí až moc ráda. Jo..Chtěla jsem jí napsat SMS . Neodeslala jsem to. Mělo to vypadat nějak takhle : Co ti je? Jsi na mě naštvaná? Ve škola ses na mě ani nepodívala.
Teď bych to dokončila asi takhle: Je to stejný jako před rokem. Měla si Dádu. Teď máš Klárku. A já s tim ZASE nemůžu nic dělat. Můžu jenom čekat dál.
Holky se mě ptali, co by se stalo kdyby Kniha odešla za jinou kámoškou. Já jenom na to řekla,že by to byla moje nejlepší kamarádka,protože jí mám až moc ráda než abych se jí snažila vymazat ;) Nevadí mi ,že má spoustu dalších kamarádek. Vždyť já taky. :) Ale jak snadno nás vyměnila za D. a mohla by tak snadno i za K. :) Před školou nečekala na nás . Čekala na ní. A myslí si ,že se trápim kvůli němu. Kéž by,to neni taková bolest jako když se trápíš kvůli svojí nejlepší kamarádce :) Že mám žaludek stuhlej a je mi na zvracení,protože jsem nervozní. Že mě večer když usínám bolí hlava z nervů a ani nemůžu usnout. Jenže nechci ,aby to bylo jako před rokem. Když jsem přišla domů shodila tašku ze zad a svalila se na zem a brečela,že si mě nevšímá :) Tak moc jsem se na ní těšila. Doufala jsem,že mi v neděli napíše jestli nechci jít ven. No nezakazuju jí chodit s někym jiným.
Tak sem se na ně těšila alespoň v pondělí. Když sem přišla Monča byla v pohodě. Kniha nepromluvila ani jedno slůvko. Přesně tak to bylo před rokem. Ale já už nic takovýho znova zažívat nechci a ani nemůžu..


Co když tohle bude jenom minulost? Já nechci,ale jenom na mě to neni :))

Došla jsem k rozumu,nestojíš za to. Dolejzat nebudu,sbohem zlato;)

22. dubna 2012 v 20:11 | Miss Kate |  Jenom tak kecám
Je hezký ,že má Monča zájem něco řešit. Jo..Protože ostatní se na mě vysrali. Už v nich nemám oporu ;) No asi to tu moc rozebírat nebudu. Jenže nejhorší je,když mám období,kdy už ani nebrečim. Protože je všechno v háji.:)

Dnešek je celkem dobrej. Začíná zase škola.. :DD No tak už to nějak přežiju. Protože.. Počkejte si! Počkejte si..! Přesně za měsíc sedim v autobuse a štráduju si to přímo do Paříže! :)

Woohoooooooo, Těšim se. Alespoň to ;)

Tumblr_ltulmj4qdw1r3t4e1o1_500_large

Návod na srdíčko :)

21. dubna 2012 v 22:00 | Miss Kate |  Vyráběj
¨

Vlastní návod,kopírovat jen se zdrojem!! :)


1. Vem si noviny ,papír, balící papír.. A taky špejli. Já jsem špejli neměla,ale měla jsem u sebe mikádo a to bohatě stačilo ;D


2. Šikmo na špejli (mikádo ;D) od pravého dolního rohu noviny ,, namotej "

Fuck Off :*

19. dubna 2012 v 19:55 | Miss Kate |  Jenom tak kecám
Potřebuji vypadnout. Na chvíli odevšeho. Někdy je nechápu,snaží se mě naštvat a stejně ví,že se na ně nenaštvu. A když se naštvu,strašně se diví :O :D Těšim se. Mám to tam tak ráda! A ani nevíte o čem melu!! :DD No zítra jedu s Fany do města. A v sobotu (!) jedu konečně na chalupu. Jenom sama s taťkou.Taťka bude pracovat a já pudu tam,kde to mám nejradši ;) Chodim tam ráda na procházky.Potřebuji být sama :) Je krásný bejt sama. Můžu odejít od reality a snít :) Mp3 v uších a chodit...:) Protože mě strašně sere!!! Sere mě!!! Sere mě jako nikdo!! Jo tak nehorázně mě sere.. A potřebuju si od toho sraní odpočinout ;D no prostě je všechno při starým ;))
love the way you lie :)

17. dubna 2012 v 18:02 | Miss Kate |  Jenom tak kecám
Ahoj :)

Nemám sílu psát , divim se sama sobě a nevyznám se vůbec v ničem. Hledám jinej typ kluka, jenže to , že jsem zamilovaná změnit nemůžu ;) Z obou čtvrtletek mám za 1,tak to je pohoda :)

Našla jsem si nějaké otázky ,tak to tady trochu oživím,ať o mě víte něco víc než to ,co je v mých nesmyslných článcích :)

1.Proč jsi začala blogovat?

Protože...No nedá se říct proč. Byla jsem menší a chtěla jsem to zkusit ;)

2.Jak dlouho ti ráno trvá se připravit?

Stávám 40 minut předem,ale asi 10 minut sedim v kuchyni,popřípadě se ještě učim ;D

3.Máš oblíbený obchod?

Je jich víc. Ale nejoblíbenější je HM, Lindex a New yorker. Stejně vede HM :)

4.Máš oblíbený kousek oblečení?

Tak mám ;D Je jich ale hodně ;)

5. Neon or pastel?

Pastel :)

6.Jaký je tvůj oblíbený film nebo seriál?

Seriál- miluju Přátelé. U toho se nejvíc nasměju ;) Jen škoda,že ho už nedávají.

Film- je jich hodně. Stmívání, Řada nešťastných příhod..:)


7.Máš
nějakou závislost?

Moje závislost? Sladký! :D Dřív jsem si kousala nehty,naštěstí už ne ;))

8.Co je momentálně jednička na tvém wishlistu?

Kabelka z hm,šátky z ny ;)

Klidně mi do komentu napište otázky a já vám budu v článcích postupně odpovídat :)Jsem to,co si ze mě udělal ty .Ráda colorizuju ;D Už tak se těšim na prázdniny na modrý konce


Pátek,jak se mám..:)

14. dubna 2012 v 14:18 | Miss Kate |  Jenom tak kecám
Ahoj,no začneme pátkem. Škola-nuda,to nechcete slyšet ;) Potom jsme jeli ( já a fany,sisi) do nemocnice za Fanči baabičkou. Dneska jí pustí :) Tak jsme tam byly asi 45 min. a zase jeli domů.Když jsem přišla domů měla jsem bejt za 4 minuty u Fanči na její oslavě ( no byla to taková přespávačka nás čtyř) .Takže sem přišla hodně pozdě :D No popřáli jsme jí a pak jsme se šli koupat.Po koupání jsme byli na compu. Koukali jsme taky na hotel Paradise,je to strašná píč-vina ;D Konečně večer nám zavolala Knihy mamka,že přivezly štěňátko. :) Tak jsme se na ní šli kouknout.Takový nervy ;DD Ráno jsme hned šli zase ke Knize a venčili jsme Lee asi hodinu.Možná víc ;DZávidim Knize ;D Ne,já mám dámičku Ketynku,sice už má nejlepší za sebou ale je to zlatíčko ;)Nadpis č. 123566467646

11. dubna 2012 v 19:23 | Miss Kate |  Jenom tak kecám


No matiku-snad dobrý,3-2 by to bejt mohla :DD Ale zatim nevim o žádné zásadní chybě :)

Dám jenom obrázky ;))

Každý ťa klame len já ťa lúbim :')

9. dubna 2012 v 15:08 | Miss Kate |  Jenom tak kecám
Ahoj ;) V poslední době se v sobě fakt nevyznám. Proč?! Je to jen pocit,že jsem zamilovaná? Nebo doopravdy jsem? Asi ne..Pořád si uvědomuji,že hledám úplně jinýho kluka..:')

No ráno mě probudila Fany ;) Tak jsme šli asi v deset na hřiště.Přišla i Kniha. Asi po hodině přišla Lucka i s J.Nejedlým ;D Tak jsme byly dlouho venku.Budín s náma byl asi jen 30 min. ;)
Vůbec se v sobě nevyznám. Zejtra sem asi nenapíšu,pač píšu ve středu z matiky.Poseru to..:)
Je krásná :))

Páá ;)

Toľko ľudí ti povie "Nemôžeš!Nemáš na to!Nedokážeš to!" ... ale všetko čo musíš urobiť je otočiť sa a povedať " Pozerajte sa."

8. dubna 2012 v 16:30 | Miss Kate |  Jenom tak kecám
Ahoj.Jsem mimo domov.Jo mám se nic moc. Teď mi nejvíc pomohla Lucka . Má stejnej problém jako já. A může mi pomoc jedině ona ;)Je mi blbě.Všude kam se kouknu vidim jeho. Nemůžu být šťastná. Když vidim holky ze třídy..Utíkají před tím,co je miluje a jdou si dolámat nohy za tím,co je nechce.. Jo,mně to prostě připadá divný.. Tak mi držte pěsti,ať to vůbec všechno zvládnu.


Zápis SB

7. dubna 2012 v 19:32 | Miss Kate |  Jenom tak kecám
Tak když se to tu trochu rozjelo dávám zápis SB ;)

DO komentu:

WEB:

Přezdívka:O-la-la,jak prosté! :)

Fotky :D ;)

7. dubna 2012 v 17:25 | Miss Kate |  Jenom tak kecám
Nemám tam mastnou hlavu,jen mokrou ;) A vypadá to jako bych v tom hrníčku nic neměla :DD Je tam kafe.Nedělám si silný,protože bych neusla.Ale když sem ségře říkala,že jsem na kafe ujetá.Ségra řekla ,že to mám po ní ;D Miluju vůni kafe.Jednou při výtvarce si učitelka přinesla kafe do třídy.Tak vonělo :D Měla jsem na něj chuť :( :DMy sister is nice ;)
I am bitch. What about your boyfriend? ;)


Nejsem barbie ;) Možná tak vypadám,jenže ne nadarmo se říká nesuď člověka podle vzhledu. Ještě před rokem jsem se tím moc neřídila.Dneska už je to moje pravidlo ;))

Je to trochu lepší.Jenže..Ne zas tak dobrý ;) Když je to debil..

Jdu dělat design,těšte se !

To je tak ,když je někdo v pubertě.Aneb s tebou nikdy neskončim ;)

4. dubna 2012 v 18:24 | Miss Kate |  Jenom tak kecám
Já vim,že je to pořád dokola.Ale uvědomila jsem si,že s ní nikdy nemůžu skončit.Že kvůli našemu přátelství jsem bojovala a brečela hodně na to,abych to jen tak zahodila.Odeslala jsem sms a doufala,že to vyjde.Vyšlo.Přišla a potom jsme šli na hřiště.Nezlobim se.Jak říkám,vždycky jí budu milovat.Vždycky kvůli ní budu mít slaný oči ,ale vždycky mě bude rozesmívat,že mě bude bolet břicho.A samozřejmě mi bude kupovat žížaly z makra :D :) Kniho,miluji tě,víš to? :) Tak se už nehádejme.Je to těžký,že nejsme spolu ve třídě,ale bude to i těžší :) Všechno bude těžký,ale nám se to podaří a jako 80tileté babky si budeme povídat o našich úletech a do těch let hodně úletů stihneme.Všichni-čtyři babky :DD

Myšlení je pryč.Všechno je pryč.

4. dubna 2012 v 15:43 | Miss Kate |  Jenom tak kecám
Ahooj ,už se zase ozývám.:D

Joo, z těch pracovek sem to stihla :D Po škole jsme chtěli se třídou udělat sladkou pomstu.Moc se to nepovedlo no :DD Tak jsme tam zůstali jenom já,Růža,Peťa,Lucka,Denča a Fany. Přidal se k nám i deváťák :DD Když všechny holky(kromě fany a peti) odešli byly jsme tam ještě asi půl hoďky.No docela vydařený :D Zítra se těšim s Luckou a Jiřkou do města,snad to vyjde.Stejně bych neměla co dělat.
Jo,ty co to čteš,vim,že to čteš.No je to pro jednu osobu.No vlastně neni.Protože jsem řekla,že sem s ní skončila a už k ní nic nemám.Mohla být to,co mohla být :D Neni to co neni.:D jo je to zamotaný.Jen musim nějak přežít Fanči oslavu.Ale neříkám,že je to definitivní.Jenže když si vzpomínám jak jsme dělali papír,co bychom kamarádovi nikdy neodpustili.ZRADA a dá se to považo vat jako zrada.No nic.Už o to nestojim.
Čůs -.-užárli se třeba k smrti,puso :*

4. dubna 2012 v 10:31 | Miss Kate |  Jenom tak kecám
A říká si pravá kamarádka..No na hřiště s ní rozhodně nejdu.Neni to poprvý,kdy zklamala.Ať si vylíže prd*l.

Končim s tebou.

No teď jsem ve škole.Nudim see.Další hodinu bude němčina a já se z tý učitelky picnu.

V pátek se doufám se třídou domluvíme,že někam pudem.Článek na nic :D Bojim se na pracovky :DDD)

Pá.Chci najít svůj ráj ♥

na všechno srát.

3. dubna 2012 v 21:19 | Miss Kate |  Jenom tak kecám
JO nemám náladu na nic. Sere mě on,všichni,pracovky..Nemám výrobek.Takže můžu počítat s pětkou.Viď jinak v pohodě..Ano,snad bude nějaký pozitivní článek ve čtvrtek.

Líbí se mi a asi si ho udělám :D


Miluju je O.o :D :))


Knírek pude na nástěnku

Bye bitch ;)

Fotkyy,fotečky..

2. dubna 2012 v 18:36 | Miss Kate |  Když fotím a moje fotky


Joo,nudim se.No vlastně se nenudim,ale chtěla jsem něco přidat ;)