Březen 2012


Víte co dokáže nasrat?Že po 10 měsících trápení zjistíte,že k němu nic necítíte..

31. března 2012 v 17:23 | Miss Kate |  Jenom tak kecám


Jo mluvim o tý oslavě.Tak super :DDDDDD Zjistila jsem,že nic necítím.Hej,Fanča má vždy pravdu.Nejdřív byla pantomima,potom jsme se šli koupat.A potom je to přísně tajné :DD Vzhůru jsme byly asi do čtyř.Šolíchej mě ! :D (už nevim jestli to slovo je správně,je strašně složitý) Ne nedrbej mě ,šolíchej mě! :DDDDDDD Ještě teďka z toho nemůžu.Chtěla bych to někam napsat,jenže v pondělí jako že se nic nestalo.Poslední dobou jsem žárlivá.Strašně.A tak jim to přeju.Nemohla sem usnout musela jsem myslet na Sabču a na její zdravotní stav.:((((( Chudák ,mám jí hrozně ráda.
Tak teď jsem přišla z plovky.Byla jsem tam s Luckou V. a Fany :) Lucka nám to nabídla a stejně sme neměli co dělat,tak proč ne :) No článek neni moc dlouhej nemám co psát :DD Nebo mám co psát,ale nechce se mi :D
To triko jsem udělala sama ( believe in yourself - věřit v sama sebe )

Já vím,někdy to nejde Já vím,všechno to přejde..

28. března 2012 v 17:39 | Miss Kate |  Jenom tak kecám
Proč mi nepřeješ? Já sem ti přála,když jsem věděla ,že jsi šťastná.Ikdyž já jsem měla slaný oči. Ikdyž jsem na tom byla špatně. Přišla jsem do jedný třídy,nikdo (ano kromě fanči,) mě neznal a nekamarádil.Když mě kluk odmítal,když sem ho 10 měsíců neviděla.Když jsem byla na dně kvůli škole.Když jsi odešla.
A když mám kamarádky,má o mě zájem.A jsem konečně šťastná.Mám na to právo! Jsem šťastná.Mám 3 nejlepší kamarádky.Mám nejmíň 7 dobrých kamarádek.Mám i kamarády.Mám naději. KONEČNĚ. A zítra můžu být zase na dně.
Říkáš,že ti to nevadí,no říkáš ,že ti to vadí.Ale já s tim nemůžu nic dělat.Už nevim jak ji mám dokázat,že jsou pro mě jediné.Tak jak?Když to nepochopí,..Vrazila jsem jí facku a doufala,že se probudí.Potom sem ji objala,aby věděla,že jí miluji.Ale jestli nepochopí..Já se nevzdám.

Jsou věci,který nikdy nepřekonám.Jsou věci na,který budu vždycky sám.Stalo se stalo a zas může se stát.Žiju tu poprvý a nesmim se ptát.Kudy,že cesta vede k vysněným cílům a neztratit se...A nezranit se.Že trošku bloudim mimorealitou.Že lidi v běžným světě šediví jsou.Už nějak tušim,že to nebude snadná úloha. Tomáš Klus je geniální :)

Články jsou na nic,protože se v nikom nevyznám.

Bylo mi ho tak líto a tak chci ,aby tam šel.A mozek mi říká,že ne.A moudřejší ustoupí ;) Jenže..skara,proč! :)


but..


Největším štěstím v životě člověka je vědomí, že nás někdo miluje proto, jací jsme, nebo spíše přesto, jací jsme.)

Neseru na ně.Neseru na někoho :)

26. března 2012 v 20:44 | Miss Kate |  Jenom tak kecám
Ahoj.Tak myslím,že si Kniha myslí,že na ně seru.Jenže to neni pravda.Mě jen naštvalo to,že řekli něco,co bylo nevhodný a možná si ani neuvědomili,že mě to bolí.Chtěla jsem jim jen ukázat,že když někoho naštvou (mě :D) neodpustim jim ,jen když za mnou přijdou.S Jiřkou jsem nešla ven ani s Luckou. Jen když je člověk vidí,je lehčí se jim vyhýbat,když na ně chci být naštvaná.Jo,jasně,vim,že naštvaná nebudu věčně.Já vlastně nejsem naštvaná už od pátku,nebo od kdy nejsem naštvaná vůbec. a mám je ráda :D :) No ,vim,že z toho vyjdu jako ta špatná.Tak ať.:P Dyť já sem nic neudělala,oni se mi hrabali do života.No dneska jsme probírali to,co bysme kamarádům odpustili.A já jim to odpustila.ježiši melu pořád to samý :DDD
Těšim se strašně na pátek.Fany má oslavu se třídou v garáži :DD Ale dárky jí budu dávat až na oslavě s Knihou a Moni.No a v pátek tam bude(nejspíš :D) : Budín :/, Michal,Štěťa, Lucka V.,Lucka Š.,Jiřka,Peťa ,Růža,Kosík a určitě sem na někoho zapomněla :D Měl tam jít i vodák,jenže já nechtěla ,takže tam naštěstí nejde . ;) No teď si píšu s Knihou a docela se na ní těšim.V sobotu jsem byla s Fany v 7 ráno běhat.Nádhera,budeme běhat o víkendu.No tady ten článek je na hovno.


Někdy si přeji být znova malým děvčátkem,protože rozbité koleno se hojí rychleji než zlomené srdce..

strach,který musím ovládat :)

14. března 2012 v 18:47 | Miss Kate |  Jenom tak kecám

Už nemůžu končim už se nebudu přetvařovat

14. února 2011 v 16:27 | ta která sem napatří | Deníček
Ahoj takže vidíte že se tady pořád hádáme jenom proto že jsem napsala že Dáda je moje nejlepší kamarádka.A víte co je to pravda mám ji rači než tyhle tři holky omlouvám se mam vás ráda ale jako kamarádky.Ne tak moc jako se máte rádi všichni dohromady.Nemam ráda barbíny nesnášim je.Holky pardon ale já to dál nevidžim odcházim z SD vim že se to nedá.Chci s váma bejt kamarádka ale ne tak že budu vázaná na SD.Můžete změnit heslo na blog.Můžete si vymyslet nepší tajnou zkratku.Múžete semnou dál kamarádit.Nebo taky nemusíte ale já už NEMŮŽU chápete prostě končím.

UŽ SEM PSÁT NEBUDU.Tenhle strach,který vlastně strach neni pro mě takový strach :D Já ji věřim.Říkala mi to 100x,že neodejde.Vim z vlastní zkušenosti,že si nakonec vybere sama.
Když v září,když se vrátila,nemyslela jsem,že to bude stejný jako dřív.Jenže je to ještě lepší.Teď se bojim,že jenom kvůli tý blbosti,že jsem byla u Monči.Kniha se naštvala :) No ale já jí mám ráda a nevzdám se jí NIKDY :))

No prázdniny jdou,ale nedokopám se k učení,tak to budu v sobotu všechno mastit :)

Papa :DD nudim se .

Chybí mi věci,které jsem odmítala..

8. března 2012 v 19:05 | Miss Kate |  Jenom tak kecám
Nějak nechci uvěřit,že je konec,protože mi to tak nepřipadá.Chybí mi motýlky v břiše,rozklepaný ruce..Určitě to každý z nás zažil.Je to tak..Dětská láska,no všichni ji berou za krásnou,řeknu to lajcky(:D) "dospělá" láska je brána za problematickou,ale je uznávána.Jenže my (12-16) ,naše láska uznávána neni,všichni si s ní dělaj jenom prču :DD mě připadá,jak se říká,láska je v každém věku ;)

Tumblr_lx9dqqvvev1r82bado1_500_large

Dobře,nehodim veselý úsměv a jdu na trochu info.


Tak prostě zítra normální den,o víkendu asi pudu do kina,v týdnu asi pudu do kina :D no nemám náladu :3 ahoj

Tumblr_m0icsbeemw1qgmrkso1_500_large

Zápis SB

8. března 2012 v 17:17 | Miss Kate |  Ostatní
Áno,znáte to,jestli tu nebudou komentáře blog mě prostě nebude bavit :)

Podmínky :


  • alespoň 3x týdně navštívit můj blog
  • alespoň 3x týdně komentovat :)
  • ale psát SMYSLUPLNÉ KOMENTÁŘE (nesnášim komentáře typu: ahoj SB,jak se máš?_:)(obíhačka) tak zase pp)
Do komentářů napiš:

Web:
Přezdívka:
Souhlasím s pravidlami :

Oblaha,kolik toho poví -_- :3

7. března 2012 v 19:26 | Miss Kate |  Jenom tak kecám
Ahoj,lidi,zítra už jdu do školy ;)

305313_2338164248011_1067028108_2742841_1172171586_n_large

Tumblr_m0itb5ay0s1qieq9mo1_500_large

Tumblr_m00ppy0flt1qd65l5o1_500_large

Když ráno vstanu,jdu do kuchyni,protože ji máme na východ.Koukám se do velkého okna/dveře :D Oblaha mě fascinuje.Večer jdu ke mně do pokojku,protože mám okno na západ.Dokonce si oblohu i fotím :D :)

Strašně se těším do Paříže,pojedu na konci května s babičkou.Já mám babičku ráda,protože se s ní dobře povídá :D)) :) Budeme tři dni v Paříži a další tři dni zámky na Loiře ;) Vždycky to byl můj sen-Paříž.Jsem moc šťastná a vděčná.

Tumblr_m0ivt1a30k1r6gci5o1_500_large

5549679635_7a95d79dd0_z_large

5549680115_c495bccda5_z_large

Chateau_du_portail_france_loire_07.jpg_effected_large

2389995558_4915dd549c_large

2389995982_75b0743fe8_z_large

Horečka 38.5,co víc si přát,že?

5. března 2012 v 17:23 | Kačka |  Jenom tak kecám
Čau :D Včera jsem měla horečku 38.5,tak jsem celej den ležela v posteli.Ráno jsem měla 37,tak jsme jeli k doktorce.Ta řekla že mám být 3-5 dní doma.Mamka řekla,že mám být do středy doma.
:DDProvětrávám mozek ;)

1. března 2012 v 16:58 | Miss Kate |  Jenom tak kecám
Měla jsem štěstí.Ano..Psali jsme si jako nejlepší kamarádi a byli jsme i zamilovaní.Jenže je všechno pryč a zítra to s Knihou proberem ;) Už se tak těším :) Dám sem nějaké obrázky,protože na víc se asi nezmůžu.


Knihoooooo :)